X edycja KMIS: 27 - 28 maj 2011
strona głównaaktualnościarchiwumbaza publikacjirejestracja on-line
KMIS 2011 - Agenda
KMIS 2011 - Komunikat 2
KMIS 2011 - Komunikat IKMIS 2011 - Komunikat 2

Szanowni Państwo

Już tylko tydzień pozostał do czasu, gdy wspólnie spotkamy się debatując nad różnego rodzaju zagadnieniami z dziedziny informatyki oraz matematyki. Jesteśmy zaszczyceni, iż zdecydowaliście się Państwo dołączyć do grona uczestników X Konferencji Matematyki i Informatyki Stosowanej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż w tym roku nadzór merytoryczny nad Konferencją objęło Lubelskie Koło Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Mimo usilnych starań zmuszeni jesteśmy ograniczyć ramy czasowe Konferencji do jednego dnia – piątku (27 maja 2011r.). Osoby, które podczas rejestracji na Konferencję wyraziły chęć noclegu w dalszym ciągu mogą z niego skorzystać.

Dotarły do nas zapytania związane z miejscem odbywania się konferencji, otóż osoby, które zainteresowane są transportem z Chełma do Depułtycz Nowych proszę o przybycie pod budynek Instytutu Matematyki i Informatyki (ul. Pocztowa 54C) o godzinie 10:00. Obecnie w budynku nie ma dostępu do szerokopasmowego Internetu – istnieje możliwość połączenia się poprzez sieci komórkowe. W związku z tym proszę o zabranie swoich prezentacji na przeno-śnych nośnikach danych. Zachęcamy Państwa do skorzystania z kortu tenisowego i sauny znaj-dujących się na terenie ACWT.

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury za opłatę konferencyjną proszę o przesłanie niezbędnych danych potrzebnych do jej wystawienia. W trakcie trwania Konferencji faktury zostaną Państwu wręczone.

Jeżeli mieliby Państwo jakiekolwiek uwagi bardzo proszę o pilny kontakt na adres e-mail kmis@pwsz.chelm.pl, bądź pod numerem tel. (82)564 37 22 (Mariusz Maciuk)

copyright ::: PWSZ Chelm 2006-2011